11.11 2021 Tarihli ve 31656 Sayılı Resmi Gazetedeki Cumhurbaşkanı Kararında yayınlanan
2021 Yılında Yapılacak Tarımsal Desteklemeler ve 2022 Yılında Uygulanacak Gübre ve Sertifikalı Tohum Kullanım Desteklerine İlişkin Karar'a ulaşmak için aşağıdakı linke tıklayınız.  (Karar Sayısı-4760) 

2021 Yılında Yapılacak Tarımsal Desteklemeler ve 2022 Yılında Uygulanacak Gübre ve Sertifikalı Tohum Kullanım Desteklerine İlişkin Karar

Tire Süt Kooperatifi Yönetim Kurulu'nun almış olduğu karar neticesinde,

09 Kasım 2021 tarihinden itibaren dana kesim fiyatı 50 TL olarak uygulanacaktır.

Ege bölgesinin muhtelif il ve ilçelerinde “Geleneksel Kanal” ve “Zincir Mağazaları” satış kanalları için bayilikler verilecektir.

Aşağıdaki şartları sağlayabilecek olan isteklilerin “Geleneksel Kanal” ve “Zincir Mağazaları” satış kanalları için talep ettikleri satış kanalı, ciro primi ve/veya kâr marjı ve iade oranlarını ayrı ayrı gösterir tekliflerini ve referanslarını elden ya da e-posta olarak 30 Eylül 2021 tarihine kadar göndermeleri gerekmektedir.

Şartlar:

  1. Bölge satış hacmine uygun ölçülerde ve kriterlerde depo kurulması.
  2. Bölge büyüklüğüne ve bölgede hedeflenen satışın sağlanmasına yetecek sayıda on yaş altı frigorifik araç temin edilmesi.
  3. Araçlarda Tire süt Kooperatifine ait araç takip sisteminin temin edilmesi.
  4. Tire süt Kooperatifi sistemine ait yazılımlar ve donanımlar temin edilmesi.
  5. Bölge büyüklüğü ve bölgede hedeflenen satışa uygun olarak daha sonra hesaplanacak miktardaki teminat mektubunun temin edilmesi.

 

Adres:  İbni Melek Mah. Turgut Özal Bulvarı No:67 35900 Tire/İzmir

E-mail:  info@tiresutkoop.org

              info2@tiresutkoop.org

Tel:       +90 232 512 10 41

DEĞERLİ TÜKETİCİLERİMİZİN DİKKATİNE;

Tire Süt Kooperatifi olarak siz değerleri tüketicilerimizin güvenine layık olmak için üretimden sofranıza kadar ki her aşamada gerekli özen ve hassasiyeti göstermekteyiz.

YUMURTA ÜRETİMİMİZ YOKTUR.

Tire Süt Kooperatifi olarak Süt ve Süt Ürünleri ile Et ve Et ürünleri üretimini sürdürmekteyiz ancak markamızı taklit ederek yumurta satışı yapılmaktadır. Konu ile ilgili adli makamlara gerekli başvuru yapılmıştır. Tüketicilerimizin ürün alırken etiket bilgilerine dikkat ederek konu ile ilgili hassasiyetini rica ederiz.

Tüm market ürünlerini evlerinize teslim ediyoruz, şuan için sadece Narlıdere ve Karşıyaka şehir içi mahallelerine teslimat yapılmaktadır. 

Sipariş vermek için 0232 500 18 18 numaralı hattımızı arayabiliriz. 


#evdekal 

MÜŞTERİLERİMİZİN DİKKATİNE;

Tire Süt Kooperatifi olarak siz değerleri müşterilerimizin güvenine layık olmaya yönelik üretimden satışa kadar ki her aşamada gerekli özen ve dikkatle sizlere ürünlerimizi sunmaktayız.

İnternet üzerinden satışımız bulunmamaktadır.

Web sitemiz üzerinden (Satış Noktaları) sayfasından size en yakın satış noktalarını görüntüleyebilir, yol tarifi alabilirsiniz.

Ancak ürünlerimizi internet üzerinden satışa çıkaran siteler oluşmaya başlamıştır. Kooperatif olarak bu sitelerden satışı yapılan ürünlerle hiçbir ilgimiz ve anlaşmamız bulunmamaktadır. Anasayfamız ve bayilerimiz dışında herhangi satışımız olmadığını gıda güvenliğini tehlikeye atan bu sitelere itibar edilmemesini tüm müşterilerimizin bilgisine sunarız.